google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Akustika

Kam kretiečiui telefonas, jei ir be jo įmanoma susikalbėti! – Ką jūs čia veikiate? – klausė manęs piemuo, ginęs avis Platia Opsi slėniu pro XV amžiuje statytą kilmingai venecijiečių Kornarų šeimai priklausiusią Šventųjų Apaštalų cerkvę vidurio Kretoje. Nors jis nuo mūsų buvo per gerą kilometrą ir atrodė dar mažesnis negu šioje nuotraukoje (be rodyklės vargiai jį įžiūrėtumėte), stovėdami ant kalvos jo balsą girdėjome puikiausiai. Iš balso neatrodė, kad piemuo šaukė visa gerkle. Ir avių varpeliai jo nė kiek nenuslopino.

Atėjome apžiūrėti senosios tvirtovės, – atsakiau jam ir pats nustebau, kad mano balsas nuskambėjo taip tarsi būčiau kalbėjęs į mikrofoną.

Gerai praleiskite laiką, – atsakė piemuo. – Tik nepamirškite grįždami uždaryti visų vartelių, kuriuos atsidarėte.

Nesijaudinkit, – atsakiau. – Ne pirmą kartą tokiais keliais vaikštom. Geros popietės!

#manokreta #atostogosKretoje #istorijosKretoje #Kretosistorijos #susitikimaiKretoje #kalnaiKretoje #Kretoskalnuose

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.