google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Agios Pavlos – laukinis paplūdimys prie Baltųjų kalnų

Vienas nuostabiausių paplūdimių pietų Kretoje pasiekiamas tik valtimi arba pėsčiomis. Tarp Agia Roumeli ir Loutro kaimų esantis Agios Pavlos paplūdimys pavadintas taip, kaip ir jame stovinti beveik prieš 1000 metų pastatyta nedidelė bizantinė kryžiaus formos cerkvė – šventojo Pauliaus vardu. Legenda byloja, kad cerkvė stovi būtent toje vietoje, kur šv. Paulius pirmąkart pakrikštijo Kretos gyventojus keliaudamas į Romą.

Galima sakyti, kad Agios Pavlos paplūdimio vanduo dabar pašventina kiekvieną jame išsimaudžiusį. #manoKreta #atostogosKretoje #Kretosistorijos #cerkvėsKretoje #cerkvėKretoje #jūra #AgiosPavlos #AgiaRoumeli #Sfakia #BaltiejiKalnai

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.