google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Baltieji kalnai: Agia Irini tarpeklis

Uolos, didžiuliai akmenys, urvai stačiuose kalnų šlaituose ir labai seni medžiai (platanai, alyvmedžiai, bugieniai, pušys) – šalia Baltųjų kalnų vakarinio šlaito Agia Irini esančiame tarpeklyje, galima pamatyti kaip atrodė Kreta, kai joje dar nebuvo pasidarbavę medkirčiai. Trys ėjimo, lipimo, o vietomis ir ropštimosi ant vieno ar kito akmens valandos visiškai neprailgsta, nes peizažai nuolatos keičiasi, gana dažnai priversdami išsižioti iš nuostabos.

Agia Irini tarpeklis yra antras pagal populiarumą Kretoje po garsiosios Samarios, nors jei atvyksti anksti (pavyzdžiui, pirmuoju 5 val. ryto autobusu iš Chanios) tikrai neteks susidurti su kelių šimtų žmonių minia. Tarpeklio pabaigoje laukia jauki taverna, kurioje galima pasistiprinti ir susitarti dėl taksi iki Sougios kaimo pietinėje Kretos pakrantėje. #manokreta #atostogosKretoje #kalnai #Kretoskalnai #tarpekliai #Kretostarpekliai #BaltiejiKalnai #AgiaIrini

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.