google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Poilsis Santorinyje – kretietiškų atostogų pratęsimas

Norintiems ilgiau nei vieną dieną pasimėgauti Santoriniu – MANO KRETOS atostogų planas
Ekskursijos katamaranais, laivais, keltais | MANO KRETA
Poilsis Santorinyje – kretietiškų atostogų pratęsimas | MANO KRETA

Pasinaudokite mano žiniomis apie Santorinį – užsakykite kelių dienų atostogų planą, kuriame bus konkrečiai surašyta, kur važiuoti, kur sustoti, ką pamatyti, kur pietauti, ką ragauti, pas ką užsukti į svečius, kur apsistoti ir/arba pernakvoti.

PRIVALUMAI

Kaip ir keliaujantiems į Kretą, taip ir norintiems ilgiau pabūti Santorinyje sudarau konkrečius atostogų planus, pasiūlydamas vieną ar kelias nakvynės vietas, automobilio nuomą, konkrečius maršrutus kiekvienai dienai, pėsčiųjų žygius ir ekskursijas tiek žeme, tiek vandeniu.

Atsižvelgdamas į Jūsų pageidavimus sudarysiu visą kelionės į Santorinį planą, parūpinsiu greitojo kelto arba greitojo katamarano bilietus, pervežimus Santorinyje iš uosto į salos sostinę Firą (arba kitas salos gyvenvietes) arba automobilio nuomą Santorinyje, pateiksiu kelionės planą, ką per kelias dienas pamatyti, aplankyti ir paragauti Santorinyje.

 

GALIMYBĖS
Kelionės į Santorinį planas ir jo galutinė kaina tiesiogiai priklauso nuo to, kokį keliavimo būdą pasirinksite. Todėl prieš pildant užklausą rekomenduoju perskaityti mano straipsnį, kurį rasite čia >>

O pildydami užklausą būtinai nurodykite šiuos duomenis:

• kaip Kretoje atvyksite iki Herakliono arba Retimno uosto: maršrutiniu autobusu, savo išsinuomotu automobiliu ar pasinaudosite mano partnerių pervežimo paslauga į/iš uosto.

• kokiu laivu norite plaukti į Santorinį: ar greituoju keltu (jis plaukia apie 3 valandas 20 minučių į vieną pusę, bilietų kainos į abi puses – nuo 84 Eur), ar greitaeigiu katamaranu (jis plaukia apie 2 valandas į vieną pusę, bilietų kainos į abi puses – nuo 106 Eur).

 

• kelioms dienoms norėtumėt keliauti į Santorinį? Nurodykite tikslų dienų skaičių.

• kaip norėtumėt keliauti Santorinyje: ar Jums pakanka pervežimo iš uosto į salos sostinę Firą arba kitą salos gyvenvietę ir atgalios į uostą, ar norėtumėt išsinuomoti automobilį ir keliauti juo po salą, pasiimant ir grąžinant automobilį Santorinio uoste.

 

Gavęs užklausą pagal Jūsų pateiktus duomenis sudarysiu visą kelionės sąmatą ir pateiksiu preliminarų kelionės po Santorinį planą.

SUSIPLANUOKITE KELIONĘ Į SANTORINĮ
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį; jei keliausite su mažesniais kaip 4 metų vaikais, apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje), apačioje spauskite mėlyną mygtuką „Siųsti užklausą“. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

 Ekskursijos katamaranais, laivais, keltais | MANO KRETA
daugiau kaip vienos dienos poilsinės programos Santorinyje kaina
vienam asmeniui
nuo
188 Eur

SĄLYGOS
Galutinė kaina priklauso nuo paslaugų paketo, kurį pasirinkate: pervežimų iš/į viešbutį Kretoje, kelto arba katamarano bilietų, pervežimų Santorinyje arba automobilio nuomos.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: greitojo kelto bilietai (už papildomą mokestį juos galima keisti į greitaeigio katamarano bilietus), pervežimai iš uosto Santorinyje į salos sostinę Firą ir atgal (už papildomą mokestį juos galima keisti į automobilio nuomą), viena nakvynė Firoje, Imeroviglyje arba jų apylinkėse (už papildomą mokestį galima rinktis kitą nakvynės vietą).

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: kelionės planas ir kelionių išlaidos Santorinyje, maitinimas, asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.