google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Santorinis: vienos dienos ekskursija iš Kretos

Susipažinkite su Santoriniu, pakeliaudami po salą su organizuota autobusine ekskursija.
Ekskursijos katamaranais, laivais, keltais | MANO KRETA
Ekskursija į Santorinį, Oia | MANO KRETA

Siūlau Kretos kelionių organizatorių ekskursijas į vieną gražiausių Graikijos salų – Santorinį, išvykstant iš Jūsų viešbučio Kretoje (dėmesio: šiame puslapyje pristatomas ekskursijas grupėms organizuoja „Mano Kreta“ kartu su savo partneriais).

PRIVALUMAI

Kelionės organizatoriai pasirūpins Jūsų pervežimu iš viešbučio Kretoje į Herakliono arba Retimno uostą ir atgal, perduos laivo bilietus ir per ekskursiją Santorinyje nuveš į lankomiausias salos vietas: per ekskursiją aplankysite Oios miestelį ir salos sostinę Firą, jei užteks laiko – ir juodąjį Santorinio paplūdimį.

Spalio 24, 27 ir 31 d. kviečiu į ekskursijas lietuvių kalba, kurias vesiu pats!

 

GALIMYBĖS
Ekskursija į Santorinį vykdoma iš Kretos šiaurinėje pakrantėje esančių viešbučių nuo Ierapetros kurorto rytuose iki Chanios kurortų vakaruose. Pildydami užklausą būtinai įrašykite tikslų savo viešbučio Kretoje pavadinimą – ir gausite atsakymą, ar vykdoma ekskursija iš Jūsų viešbučio.

 

2020 metais ekskursijos į Santorinį vykdomos tik su greitaeigiais katamaranais: plaukimas iš Kretos į Santorinį užtrunka apie 2 valandas. Iš Kretos į Santorinį išvykstama apie 8:40 val. sugrįžtama apie 19:30 val. Iš viso Santorinyje praleidžiamos apie šešios valandos, aplankoma Oia, Fira, pagal galimybę ir likusį laiką – kitos salos vietos (pasirinkimai pateikiami ekskursijos metu).

UŽSISAKYKITE EKSKURSIJĄ Į SANTORINĮ
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį; jei keliausite su mažesniais kaip 4 metų vaikais, apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje), apačioje spauskite mėlyną mygtuką „Siųsti užklausą“. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

Show More
vienos dienos ekskursijos
iš Kretos į Santorinį greitaeigiu katamaranu
kaina vienam asmeniui
nuo 100 Eur

SĄLYGOS
Galutinė kaina priklauso nuo Jūsų viešbučio Kretoje, iš kur reikės Jus pasiimti pervežimui į Herakliono arba Retimno uostą, taip pat nuo grupės dydžio ir pasirinktos kalbos. Vaikams iki 4 metų ekskursija – nemokama, jeigu jam nerezervuojama atskira vieta autobuse. Vaikams nuo 4 iki 9 metų (imtinai) ekskursija – už pusę kainos.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: pervežimai iš viešbučio Kretoje į Herakliono arba Retimno uostą ir atgal, greitaeigio katamarano bilietai, ekskursija autobusu po Santorinį, aplankant Oios ir Firos miestelius, jei spėjama – ir juodajį salos paplūdimį.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: papildomos ekskursijos Santorinyje, maitinimas, asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.

Šiame puslapyje siūlomas ekskursijas į Santorinį vykdo Kretos kelionių organizatoriai „Candia Mar S.A.“, CT.RS ir „Sparrow Travel“ kurie prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą. Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Ekskursijos katamaranais, laivais, keltais | MANO KRETA

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.