google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE SANTORINIS: vienos dienos ekskursija iš Kretos | MANO KRETA

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.

Santorinis: vienos dienos ekskursija iš Kretos

Susipažinkite su Santoriniu, pakeliaudami po salą su organizuota autobusine ekskursija.
Ekskursijos katamaranais, laivais, keltais | MANO KRETA
Ekskursija į Santorinį, Oia | MANO KRETA

Siūlau kelių Kretos kelionių organizatorių ekskursijas į vieną gražiausių Graikijos salų – Santorinį, išvykstant iš Jūsų viešbučio Kretoje (dėmesio: šiame puslapyje pristatomas ekskursijas organizuoja ne „Mano Kreta“, jos nėra asmeninės).

PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

Kelionės organizatoriai pasirūpins Jūsų pervežimu iš viešbučio Kretoje į Herakliono arba Retimno uostą ir atgal, perduos laivo bilietus ir per ekskursiją Santorinyje nuveš į lankomiausias salos vietas: per ekskursiją aplankysite Oios miestelį ir salos sostinę Firą, o jeigu liks laiko – vieną iš juodųjų Santorinio paplūdimių: Kamarį arba Perissą.

Draugiškas pastebėjimas: organizuotos autobusinės ekskursijos į Santorinį dažnai yra gana varginančios. Jums reikės taikytis prie didelės žmonių grupės, Santorinio miestelių Oios ir Firos lankymui skiriama nedaug laiko (Oiai – iki 1,5 val., Firai – iki 2,5 val.), per ekskursijas galimos ne tik automobilių / autobusų spūstys keliuose, bet ir žmonių spūstys siaurose miestelių gatvėse (ypač liepos ir rugpjūčio mėnesiais). Nerekomenduoju į tokias ekskursijas vykti su vaikais, ypač – su mažesniais kaip 4 metų.

 

GALIMYBĖS
Ekskursija į Santorinį vykdoma iš Kretos šiaurinėje pakrantėje esančių viešbučių nuo Ierapetros kurorto rytuose iki Chanios kurortų vakaruose. Pildydami užklausą būtinai įrašykite tikslų savo viešbučio Kretoje pavadinimą – ir gausite atsakymą, ar vykdoma ekskursija iš Jūsų viešbučio.

Galite pasirinkti du skirtingus keliavimo būdus:

• su keltu: plaukimas iš Kretos į Santorinį užtrunka apie 3 valandas 20 minučių, todėl plaukiant į Santorinį kelte patiekiami pusryčiai, o plaukiant iš Santorinio į Kretą – vakarienė (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti į ekskursijos kainą). Iš Kretos į Santorinį išvykstama 7:45 val., sugrįžtama apie 21:30 val. Iš viso Santorinio saloje praleidžiamos apie šešios su puse valandos: aplankomos Oia, Fira ir galiausiai duodamas pasirinkimas: arba važiuoti į juodojo smėlio paplūdimį, arba už papildomą mokestį (16 Eur) galima plaukti tradiciniu laiveliu iki vulkano kraterio ir karštųjų versmių.

• su katamaranu: plaukimas iš Kretos į Santorinį užtrunka apie 2 valandas 20 minučių. Iš Kretos į Santorinį išvykstama apie 8:00 val. sugrįžtama apie 19:40 val. Iš viso Santorinyje praleidžiamos apie septynios valandos, aplankoma Oia, Fira, o galiausiai duodamas pasirinkimas: arba likti Firoje, arba važiuoti į juodojo smėlio paplūdimį, arba už papildomą mokestį (16 Eur) galima plaukti tradiciniu laiveliu iki vulkano kraterio ir karštųjų versmių.


UŽSISAKYKITE EKSKURSIJĄ Į SANTORINĮ
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį; jei keliausite su mažesniais kaip 4 metų vaikais, apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje), apačioje spauskite mėlyną mygtuką „Siųsti užklausą“. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

Ekskursijos katamaranais, laivais, keltais | MANO KRETA
Show More
vienos dienos ekskursijos
iš Kretos į Santorinį greitaeigiu katamaranu
kaina vienam asmeniui
nuo 106 Eur

SĄLYGOS
Galutinė kaina priklauso nuo Jūsų viešbučio Kretoje, iš kur reikės Jus pasiimti pervežimui į Herakliono arba Retimno uostą. Vaikams iki 4 metų ekskursija – nemokama, jeigu jam nerezervuojama atskira vieta autobuse. Vaikams nuo 4 iki 9 metų (imtinai) ekskursija – už pusę kainos.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: pervežimai iš viešbučio Kretoje į Herakliono arba Retimno uostą ir atgal, greitaeigio katamarano bilietai, ekskursija autobusu po Santorinį, aplankant Oios ir Firos miestelius bei juodajį salos paplūdimį.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: papildomos ekskursijos Santorinyje, maitinimas, asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.

vienos dienos ekskursijos
iš Kretos į Santorinį
keltu (su maitinimu)
kaina vienam asmeniui
nuo
96 Eur

SĄLYGOS
Galutinė kaina priklauso nuo Jūsų viešbučio Kretoje, iš kur reikės Jus pasiimti pervežimui į Herakliono uostą. Vaikams iki 4 metų ekskursija – nemokama, jeigu jam nerezervuojama atskira vieta autobuse. Vaikams nuo 4 iki 9 metų (imtinai) ekskursija – už pusę kainos.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: pervežimai iš viešbučio Kretoje į Herakliono uostą ir atgal, greitojo kelto bilietai, pusryčiai ir vakarienė kelte, ekskursija autobusu po Santorinį, aplankant Oios ir Firos miestelius.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: maitinimas Santorinyje, asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.

PAPILDOMAI: Norint kelte turėti VIP vietą, papildomas mokestis – 18 Eur vienam asmeniui.

Šiame puslapyje siūlomas ekskursijas į Santorinį vykdo Kretos kelionių organizatoriai „Candia Mar S.A.“, CT.RS ir „Sparrow Travel“ kurie prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą. Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.