google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Asmeninė vienos ar kelių dienų ekskursija į Santorinį

Iš Kretos į Santorinį keliaukite su manimi kaip asmeniniu gidu: pažinkite salą iš arčiau.
Ekskursijos katamaranais, laivais, keltais | MANO KRETA
Asmeninė vienos ar kelių dienų ekskursija į Santorinį | MANO KRETA

Kaip Kretoje, taip ir Santorinyje leiskitės į kelionę su lietuviškai bei graikiškai kalbančiu gidu-vairuotoju, pasakojančiu apie Santorinį, jos gyventojų buitį, papročius, salos istoriją. Kelionę su Jumis pradėsiu iš Kretos, tad daug informacijos apie Santorinį gausite plaukiant laive, o atvykus į salą galėsite mėgautis vaizdais ir skoniais, žinodami apie juos gerokai daugiau.

PRIVALUMAI

Asmeninės MANO KRETA ekskursijos skiriasi nuo kelionių agentūrose siūlomų pirmiausia tuo, kad yra individualios – jūs keliaujate ne 50 žmonių grupėje autobusu, o dviese, keturiese ar maksimaliai aštuoniese lengvuoju automobiliu. Jūs tarsi turite asmeninį vairuotoją, kuris tuo pačiu pasakoja apie salą – galite sustoti kur panorėję, užtrukti vienur ar kitur tiek laiko, kiek norime. Maršrutai gali būti patys įvairiausi – atsakydamas į Jūsų užklausą pasiūlysiu optimaliausius, atsižvelgdamas į jūsų pomėgius ir pageidavimus. Jei esate pasiryžę į Santorinį keliauti kelioms dienoms, o pakeliauti saloje su asmeniniu gidu norite tik vieną dieną, galiu sudaryti ir visą Jūsų atostogų planą Santorinyje! Daugiau informacijos apie atostogų plano sudarymą rasite čia >>

 

GALIMYBĖS
Pildydami užklausą laukelyje „Kas Jus domina“ parašykite, kas Jus labiausiai domina Santorinyje: istorija, archeologija, kvapą gniaužiantys vaizdai, paplūdimiai, tradiciniai kaimai, papročiai, maisto kultūra ar pan.? Gal turite kokį nors hobį, kurį norėtumėt papildomomis žiniomis keliaudami Santorinyje? Galbūt norėtumėt pėsčiųjų žygio Santorinyje? Jį galiu įtraukti net tuo atveju, jei į salą keliausime vos vienai dienai. Ekskursiją Jums pasiūlysiu atsižvelgdamas į surašytus pomėgius ir lūkesčius.

 

Taip pat pažymėkite, ar Jums reikės pervežimų į/iš uostą Kretoje, o taip pat nurodykite, kokiu laivu iš Kretos norėtumėt pasiekti Santorinį: greituoju keltu ar greitaeigiu katamaranu.

REZERVUOKITE ASMENINĘ EKSKURSIJĄ SANTORINYJE
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį; jei keliausite su mažesniais kaip 4 metų vaikais, apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje), apačioje spauskite mėlyną mygtuką „Siųsti užklausą“. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

Ekskursijos katamaranais, laivais, keltais | MANO KRETA
vienos dienos
asmeninės ekskursijos
į Santorinį iš Kretos kaina
vienam asmeniui
nuo
299 Eur

SĄLYGOS
Galutinė kaina priklauso nuo ekskursijos dienų skaičiaus (galiu Jūsų asmeniniu gidu Santorinyje būti kelias dienas) ir paslaugų paketo, kurį pasirinkate: pervežimų iš/į viešbutį Kretoje, kelto arba katamarano bilietų, maršrutų Santorinyje.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: greitojo kelto bilietai (už papildomą mokestį juos galima keisti į greitaeigio katamarano bilietus), automobilio nuoma Santorinyje, kuras, bilietai į lankytinus objektus, užkandžiai, vanduo, pietūs tradicinėje Santorinio tavernoje.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: pervežimai į/iš uosto Kretoje, nakvynės tuo atveju, jei kelionė trunka kelias dienas, asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.