google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Santorinis: ekskursija iš Kretos 2 dienoms

Pasigrožėkite Santorinio saulėlydžiu ir ilgiau pabūkite saloje keliaudami į ją su viena nakvyne.
 Ekskursijos katamaranais, laivais, keltais | MANO KRETA
Santorinis: ekskursija iš Kretos 2 dienoms | MANO KRETA

Siūlau Kretos kelionių organizatorių dviejų dienų ekskursijas į Santorinį, išvykstant iš Jūsų viešbučio Kretoje (dėmesio: šiame puslapyje pristatomas ekskursijas grupėms organizuoja „Mano Kreta“ kartu su savo partneriais).

PRIVALUMAI

Kelionės organizatoriai pasirūpins Jūsų pervežimu iš viešbučio Kretoje į Herakliono arba Retimno uostą ir atgal, perduos laivo bilietus ir per ekskursiją Santorinyje nuveš į lankomiausias salos vietas: per ekskursiją aplankysite Oios miestelį ir salos sostinę Firą, jei užteks laiko – ir juodąjį Santorinio paplūdimį.

Jei nuspręsite keliauti antradienį arba penktadienį, pirmą dieną pats pravesiu ekskursiją Santorinyje vesiu pats lietuvių kalba!

 

GALIMYBĖS
Dviejų dienų ekskursija į Santorinį vykdoma iš Kretos šiaurinėje pakrantėje esančių viešbučių nuo Ierapetros kurorto rytuose iki Chanios vakaruose. Pildydami užklausą būtinai įrašykite tikslų savo viešbučio Kretoje pavadinimą – ir gausite atsakymą, ar vykdoma ekskursija iš Jūsų viešbučio.

Plaukimas iš Kretos į Santorinį užtrunka apie 2 valandas. Iš Kretos į Santorinį išvykstama apie 8:40 val., pirmąją dieną aplankote du Santorinio miestelius – Oią ir Firą. Po ekskursijos liekate Firoje, kur apsistojate pasirinktame viešbutyje (galiu atsiųsti pasiūlymus arba galite pasirinkti patys). Vakare ir antrą dieną – laisvas laikas, kurį galiu padėti susiplanuoti, pateikti patarimų. Antrą dieną iš Santorinio išplaukiama 16:55 val., atgal į Herakliono uostą laivas sugrįžta 19:00 val.

KELIAUKITE Į SANTORINĮ DVIEM DIENOMS
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį; jei keliausite su mažesniais kaip 4 metų vaikais, apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje), apačioje spauskite mėlyną mygtuką „Siųsti užklausą“. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

 Ekskursijos katamaranais, laivais, keltais | MANO KRETAs katamaranais, laivais, keltais | MANO KRETA
dviejų dienos ekskursijos
iš Kretos į Santorinį
kaina vienam asmeniui
nuo
120 Eur

SĄLYGOS
Galutinė kaina priklauso nuo Jūsų viešbučio Kretoje, iš kur reikės Jus pasiimti pervežimui į Herakliono uostą, Jūsų pasirinkto viešbučio nakvynei Santorinyje, taip pat nuo grupės dydžio ir pasirinktos kalbos pirmos dienos ekskursijai. Vaikams iki 4 metų ekskursija – nemokama, jeigu jam nerezervuojama atskira vieta autobuse. Vaikams nuo 4 iki 9 metų (imtinai) ekskursija – už pusę kainos.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: pervežimai iš viešbučio Kretoje į Herakliono uostą ir atgal, katamarano bilietai, vienos dienos ekskursija autobusu po Santorinį.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: nakvynė ir papildomos ekskursijos Santorinyje, maitinimas, asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.

Šiame puslapyje siūlomas ekskursijas į Santorinį vykdo Kretos kelionių organizatoriai „Candia Mar S.A.“, CT.RS ir „Sparrow Travel“ kurie prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą. Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.

Raudonasis paplūdimys

Raudonasis Santornio salos paplūdimys | MANO KRETA

Go to link