google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE Santorinis: ekskursija iš Kretos 2 dienoms | MANO KRETA

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.

Santorinis: ekskursija iš Kretos 2 dienoms

Pasigrožėkite Santorinio saulėlydžiu ir ilgiau pabūkite saloje keliaudami į ją su viena nakvyne.
 Ekskursijos katamaranais, laivais, keltais | MANO KRETA
Santorinis: ekskursija iš Kretos 2 dienoms | MANO KRETA

Siūlau Kretos kelionių organizatorių dviejų dienų ekskursijas į Santorinį, išvykstant iš Jūsų viešbučio Kretoje (dėmesio: šiame puslapyje pristatomas ekskursijas organizuoja ne „Mano Kreta“, jos nėra asmeninės).

PRIVALUMAI

Kelionės organizatoriai pasirūpins Jūsų pervežimu iš viešbučio Kretoje į Herakliono uostą ir atgal, perduos laivo bilietus ir per ekskursiją Santorinyje nuveš į lankomiausias salos vietas: aplankysite Oios miestelį ir salos sostinę Firą, vieną iš juodųjų Santorinio paplūdimių: Kamarį arba Perissą, galėsite nuplaukti iki vulkano, stebėsite vieną gražiausių saulėlydžių Europoje, antrą dienų turėsite laisvo laiko Santorinio pažinimui.

 

GALIMYBĖS
Dviejų dienų ekskursija į Santorinį vykdoma iš Kretos šiaurinėje pakrantėje esančių viešbučių nuo Agios Nikolaos kurorto rytuose iki Georgioupolio vakaruose. Pildydami užklausą būtinai įrašykite tikslų savo viešbučio Kretoje pavadinimą – ir gausite atsakymą, ar vykdoma ekskursija iš Jūsų viešbučio.

Galite pasirinkti du skirtingus keliavimo būdus:

• su katamaranu:
plaukimas iš Kretos į Santorinį užtrunka apie 2 valandas 20 minučių. Iš Kretos į Santorinį išvykstama apie 8:00 val. kitą dieną sugrįžtama apie 19:40 val.  Antrą dieną viešbutyje patiekiami pusryčiai (jie įskaičiuoti į ekskursijos kainą).

• su keltu: plaukimas iš Kretos į Santorinį užtrunka apie 3 valandas 20 minučių, todėl plaukiant į Santorinį kelte patiekiami pusryčiai, o kitą dieną plaukiant iš Santorinio į Kretą – vakarienė (pusryčiai ir vakarienė įskaičiuoti į ekskursijos kainą). Iš Kretos į Santorinį išvykstama 7:45 val., kitą dieną sugrįžtama apie 21:30 val.


KELIAUKITE Į SANTORINĮ DVIEM DIENOMS
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį; jei keliausite su mažesniais kaip 4 metų vaikais, apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje), apačioje spauskite mėlyną mygtuką „Siųsti užklausą“. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

 Ekskursijos katamaranais, laivais, keltais | MANO KRETAs katamaranais, laivais, keltais | MANO KRETA
dviejų dienos ekskursijos
iš Kretos į Santorinį
kaina vienam asmeniui
nuo
145 Eur

SĄLYGOS
Galutinė kaina priklauso nuo paslaugų paketo, kurį pasirinkate: pervežimų iš/į viešbutį Kretoje, kelto arba katamarano bilietų, pervežimų Santorinyje arba automobilio nuomos.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: pervežimai iš viešbučio Kretoje į Herakliono uostą ir atgal, kelto arba katamarano bilietai, ekskursija autobusu po Santorinį, nakvynę Santorinyje, dalinis maitinimas (pusryčiai arba pusryčiai ir vakarienė).

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: papildomos ekskursijos Santorinyje, maitinimas, asmeninės išlaidos, arbatpinigiai.

Šiame puslapyje siūlomas ekskursijas į Santorinį vykdo Kretos kelionių organizatoriai „Candia Mar S.A.“, CT.RS ir „Sparrow Travel“ kurie prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą. Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.