google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Pavasaris Kretoje: išskirtinės ekskursijos iki birželio 24 d.

Jei atvykstate į Kretą pavasarį, pasinaudokite proga patirti tai, ko negalėtumėt kitais metų laikais.
ekskursijos Kreta pavasaris

Jei planuojate Kretoje ilsėtis pavasarį (o jis saloje užtrunka iki birželio 24 d.), pasinaudokite proga pamatyti šiam metų laikui būdingus kasdienius kretiečių darbus, pramogas ir šventes. Žemiau išvardintus pasiūlymus galiu įtraukti į savo asmenines ekskursijas pagal Jūsų pageidavimą.

 

PASIŪLYMAI PAVASARINĖMS EKSKURSIJOMS:

 

Viešnagė apelsinų sode. Patys nuo apelsinmedžių skinkite sunokusius vaisius ir valgykite jų tiek, kiek telpa. Viešnagę Fodele kaimo apelsinų soduose į savo asmenines ekskursijas įtraukiu tik balandžio-gegužės mėnesiais.

 

Velykiniai papročiai balandžio 24 – gegužės 2 d. Didžiausia graikų ortodoksų šventė – Velykos – šiemet gegužės 1 d. Nuo palmių sekmadienio, t.y. nuo balandžio 24 d. salos cerkvėse ir šalia jų vyks įvairiausios apeigos. Jūs galite tapti jų dalimi, o gegužės 1 d. savo akimis pamatyti, kaip skambiai kretiečiai pasitinka Velykas. Trumpą filmuką iš pernykščios velykinės nakties rasite čia >>

 

Kretietiškos muzikos koncertai. Po Velykų visą gegužę saloje netrūks Kretos dainių koncertų, kurie dažniausiai vyksta nuo 22 val. iki paryčių – su šokiais, vaišėmis nukrautais stalais ir vynu. Koncertai nėra skirti turistams, bet yra galimybė juose sudalyvauti.

 

Kelionė į hipiškos dvasios Matalos paplūdimio festivalį. Gėlėmis ir gėlių vaikais pasipuošęs 6-asis Matalos paplūdimio festivalis šiemet vyks birželio 17-19 d. Siūlau sudalyvauti jame prieš tai aplankant įvairių laikų istorijas pasakojančias Matalos įlankos vietas. Fotoreportažą iš pernykščio festivalio rasite čia >>

 

Pėsčiųjų žygis į Gingilos kalną. Tai vienas gražiausių pėsčiųjų takų Kretoje. Pakilimą į Gingilos planuoju birželio 20-30 d. (tiksli žygio data bus paskelbta gegužės pabaigoje). Norintys prisijungti privalo turėti hiking/trekking batus arba patogią storapadę visą pėdą apgulančią sportinę avalynę. Fotoreportažą iš pasivaikščiojimo į Gingilą rasite čia >>


REZERVUOKITE DIENAS IR VIETAS
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį), apačioje spauskite oranžinį mygtuką „Siųsti užklausą“. Į ją atsakysiu per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje. Savo laiške nurodysiu konkrečius maršrutus su galutinėmis kainomis ir galimas ekskursijų dienas – jums tereikės išsirinkti ir rezervuoti asmeninę ekskursiją Kretoje.

išskirtinės ekskursijos
kaina vienai dienai
nuo 90 Eur

SĄLYGOS
Galutinė kaina priklauso nuo tos vietos, kur prasideda kelionė (plius iki 35 Eur). Kaina nesikeičia nuo vienu lengvuoju automobiliu keliaujančių asmenų skaičiaus (automobilyje privalo būti viena laisva vieta). Ekskursijos trukmė priklauso nuo pasirinkto maršruto. Paslauga teikiama visoje Kretos saloje, nepriklausomai nuo to, kur esate apsistoję.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: gido-vairuotojo paslauga nuo viešbučio iki viešbučio (arba kitos vietos, kuri aptariama iš anksto).

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: jokios kitos paslaugos ir prekės. Keliaujantieji moka atskirai už automobilio nuomą, kurą, įėjimo į lankomus objektus bilietus, maistą, gėrimus ir pan.

Nuotraukų iš įvykusių asmeninių ekskursijų rasite MANO KRETA feisbuko fotoalbumuose

  • Facebook Social Icon

Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijos prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.