Gurmaniškos kalėdinės KRETOS SKONIŲ kolekcijos. Ribotas kiekis!

Kalėdinės Kretos Skonių kolekcijos: kairėje – Vakarų Kretos, dešinėje – Rytų Kretos. Graikija | Mano Kreta | Kretos Skoniai
Kalėdinės Kretos Skonių kolekcijos: kairėje – Vakarų Kretos, dešinėje – Rytų Kretos. Graikija | Mano Kreta | Kretos Skoniai

Viename siuntinyje – daugiau Kretos Skonių! Artėjant Kalėdoms iš kruopščiai atrinktų Kretos produktų du rinkinius sudėjome mes – Audrius ir Jurgita, MANO KRETA. Gurmaniškos KRETOS SKONIŲ kolekcijos – skanioms šventėms!

Ant Jūsų šventinio stalo – produktai iš Kretos

Abu kalėdiniai rinkiniai – su kalnų čiobreliu medumi. Dėl jo reikėjo kaip reikiant pasistengti derinantis su Kretos bitininkais, kurie mieliau medumi aprūpina savo kaimynus ir jų artimuosius užuot atiduodami medų eksportui. Todėl abiejų rinkinių kiekis ribotas. Apie išskirtinį Kretos čiobrelių medų skaitykite čia >>

„Vakarų Kretos rinkinyje“ šalia sodresnio skonio medaus iš Baltųjų kalnų pridėjome, vynuogių sirupo petimezi, citrininės verbenos arbatos ir ypač tyro alyvuogių aliejaus, o „Rytų Kretos rinkinyje“ šalia švelnesnio skonio medaus iš Thripti kalnų – juodųjų alyvuogių, raudonėlio ir vėlgi ypač tyro alyvuogių aliejaus. Užsakius vieną ar kitą KRETOS SKONIŲ kolekcijos rinkinį jus pasieks šie produktai:

su VAKARŲ KRETOS skonių kolekcija (rinkinio kaina 40 Eur):

 • ypač tyras šalto spaudimo alyvuogių aliejus 500 ml stiklo butelyje
 • 470 g sodresnio skonio kalnų čiobrelio medaus
 • 250 ml vynuogių sirupo petimezi
 • 20 g citrininės verbenos arbatos

su RYTŲ KRETOS skonių kolekcija (rinkinio kaina 40 Eur):

 • ypač tyras šalto spaudimo alyvuogių aliejus 750 ml stiklo butelyje
 • 470 g švelnesnio skonio kalnų čiobrelio medaus
 • 580 ml juodųjų alyvuogių aliejuje
 • 40 g kvapnaus raudonėlio

Išsamiau apie kiekvieną vienos ar kitos kolekcijos produktą galite paskaityti atskiruose straipsniuose, kurių sąrašą pateikiame apačioje.

Kretos Skonių kolekcijos – už specialią kainą!

Rinkinių kiekis ribotas. Kad ir kurį pasirinksite, vienos gurmaniškos KRETOS SKONIŲ kolekcijos kaina su siuntimu Lietuvoje – 40 Eur, t.y. į kainą įskaičiuoti keturi pasirinkto rinkinio produktai, pakavimas ir siuntimas į bet kurį OMNIVA paštomatą Lietuvoje.

Rinkiniuose esančius produktus išskyrus čiobrelių medų galite įsigyti atskirai, spauskite čia >>

SPECIALŪS UŽSAKYMAI

Kalėdinėms KRETOS SKONIŲ kolekcijoms priimami ir specialūs užsakymai įmonėms, organizacijoms, šeimoms. Esant pageidavimui produktus galime pristatyti ne per paštomatus, o tiesiogiai iš rankų į rankas arba per kurjerius (dėl pristatymo kainos susiderinsime atskirai). Savo pageidavimus dėl specialių užsakymų užrašykite užsakymo formos laukelyje „Pastabos“ arba rašykite mums tiesiogiai el. paštu kretosskoniai@manokreta.lt

Apie visus gurmaniškos KRETOS SKONIŲ kolekcijos produktus galite paskaityti šiuos straipsnius:

Alyvuogių aliejus ir vynuogių sirupas petimezi jus pasieks tamsaus stiklo butelyje, juodos alyvuogės ir čiobrelių medus – stiklainiuose, ekologiškos žolelės – popieriniuose maišeliuose. Pasirinkome stiklo tarą ir popierinę pakuotę, nes tinkamai utilizuota ji lengviau perdirbama.

EKO pakuotė: pristatymui Lietuvoje naudojame ekologiškas, lengvai perdirbamas ir natūraliai suyrančias pakavimo medžiagas maksimaliai stengdamiesi išvengti plastiko.

Alyvuogių aliejumi ir alyvuogėmis Lietuvoje prekiauja MB „Mano Kreta“ kartu su MB „Paul & Kate“, VMVT maisto tvarkymo subjekto registracijos numeris: 190012430.

  ••• GURMANIŠKOS KALĖDINĖS KRETOS SKONIŲ KOLEKCIJOS

  Du rinkiniai – šventinės dovanos sau ir artimiesiems.

  Užsakomų rinkinių kiekis, vieno rinkinio kaina po 40,00 Eur:
  VAKARŲ KRETOS rinkinys:

  RYTŲ KRETOS rinkinys:

  EKO pakavimo ir siuntimo išlaidos į pasirinktą OMNIVA paštomatą įskaičiuotos.

  Gavėjo duomenys:

  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.