Gurmaniškos kalėdinės KRETOS SKONIŲ kolekcijos. Ribotas kiekis!

Kalėdinis Kretos Skonių rinkinys. Graikija | Mano Kreta | Kretos Skoniai
Kalėdinis Kretos Skonių rinkinys. Graikija | Mano Kreta | Kretos Skoniai

DĖMESIO! Šiame puslapyje aprašomų kalėdinių rinkinių JAU NETURIME! Rinkiniuose esančius produktus arba jų analogus kitoje taroje galite įsigyti atskirai, spauskite čia >>


Viename siuntinyje – daugiau Kretos Skonių! Artėjant Kalėdoms iš kruopščiai atrinktų Kretos produktų rinkinius sudėjome mes – Audrius ir Jurgita, MANO KRETA. Gurmaniškos KRETOS SKONIŲ kolekcijos – skanioms šventėms!

Ant Jūsų šventinio stalo – produktai iš Kretos

Naujausiame rinkinyje – populiariausi produktai iš Kretos. Šį rinkinį sudėliojome, kai buvo išparduoti pirmieji rinkiniai (Rytų Kretos / Vakarų Kretos / Centrinės Kretos) ir kai pastebėjome, kad atskirai užsakinėdami renkatės keturis populiariausius Kretos produktus.

Ypač tyras alyvuogių aliejus, juodosios alyvuogės, kvapnus raudonėlis ir citrininė verbena – tai mūsų favoritai, kuriuos ir siūlome įsigyti populiariausių KRETOS SKONIŲ kolekciją. Atidarius siuntinį namus užlies Kretos kvapai nuo ekologiškų žolelių, apie kurias plačiau skaitykite čia >>

Užsakius populiariausių KRETOS SKONIŲ produktų kolekciją vienu siuntiniu Jus pasieks:

  • ypač tyras šalto spaudimo alyvuogių aliejus 750 ml stiklo butelyje
  • 580 ml stiklainis juodųjų alyvuogių aliejuje
  • 40 g kvapnaus raudonėlio pakuotė
  • 20 g citrininės verbenos arbatos pakuotė

Išsamiau apie kiekvieną kolekcijos produktą galite paskaityti atskiruose straipsniuose, kurių sąrašą pateikiame apačioje.

Kretos Skonių kolekcija – už specialią kainą!

Rinkinių kiekis ribotas. Kad ir kurį pasirinksite, vienos gurmaniškos KRETOS SKONIŲ kolekcijos kaina su siuntimu Lietuvoje – 32 Eur, t.y. į kainą įskaičiuoti keturi rinkinio produktai, pakavimas ir siuntimas į bet kurį OMNIVA paštomatą Lietuvoje. Jei užsakytumėt atskirai, šie keturi produktai su pakavimu ir siuntimu kainuotų beveik 36 Eur.

SPECIALŪS UŽSAKYMAI

Kalėdinėms KRETOS SKONIŲ kolekcijoms priimami ir specialūs užsakymai įmonėms, organizacijoms, šeimoms. Esant pageidavimui produktus galime pristatyti ne per paštomatus, o tiesiogiai iš rankų į rankas arba per kurjerius (dėl pristatymo kainos susiderinsime atskirai). Savo pageidavimus dėl specialių užsakymų užrašykite užsakymo formos laukelyje „Pastabos“ arba rašykite mums tiesiogiai el. paštu kretosskoniai@manokreta.lt

Apie visus gurmaniškos KRETOS SKONIŲ kolekcijos produktus galite paskaityti šiuos straipsnius:

Alyvuogių aliejus jus pasieks tamsaus stiklo butelyje, juodos alyvuogės – stiklainyje, ekologiškos žolelės – popieriniuose maišeliuose. Pasirinkome stiklo tarą ir popierinę pakuotę, nes tinkamai utilizuota ji lengviau perdirbama.

EKO pakuotė: pristatymui Lietuvoje naudojame ekologiškas, lengvai perdirbamas ir natūraliai suyrančias pakavimo medžiagas maksimaliai stengdamiesi išvengti plastiko. Kalėdinių rinkinių įpakavimas nesiskiria nuo įprastinio – jis atitinka „Omniva“ standartinių siuntų paštomatais reikalavimus.

Produktais iš Kretos Lietuvoje prekiauja MB „Mano Kreta“ kartu su MB „Paul & Kate“, VMVT maisto tvarkymo subjekto registracijos numeris: 190012430.

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.