Gurmaniška KRETOS SKONIŲ kolekcija. Ribotas kiekis!

Gurmaniška Kretos Skonių kolekcija. Graikija | Mano Kreta | Kretos Skoniai
Gurmaniška Kretos Skonių kolekcija. Graikija | Mano Kreta | Kretos Skoniai

Vienoje pakuotėje – daugiau Kretos Skonių! Iš kruopščiai atrinktų Kretos produktų rinkinį sudėjome mes – Audrius ir Jurgita, MANO KRETA. Ir pavadinome jį gurmaniška KRETOS SKONIŲ kolekcija.

Ant Jūsų stalo – penki produktai iš Kretos

Populiariausiame mūsų atrinktų produktų rinkinyje šįsyk – daugiau alyvuogių! Nes jas nuo šiol pakuojame į didesnius 580 ml stiklainius aukštais dangteliais: juos atsukti ir užsukti žymiai patogiau. Galite ilgiau mėgautis alyvuogėmis: būdamos aliejuje jos nereikalauja specialių laikymo sąlygų – galima laikyti tiesiog spintelėje, nereikia šaldytuvo. Apie tai išsamiau pasakojame čia >>

Kolekcijoje – ir populiariausios Kretos žolelės tiesiai iš ekologiško ūkio: kvapnus raudonėlis prieskoniams ir citrininė verbena arbata. Užsakius KRETOS SKONIŲ kolekciją jus pasieks šie penki produktai:

 • ypač tyras šalto spaudimo alyvuogių aliejus 750 ml stiklo butelyje
 • juodos kalamon rūšies alyvuogės alyvuogių aliejuje, 580 ml stiklainyje
 • žalios chondroelia alyvuogės alyvuogių aliejuje, 580 ml stiklainyje
 • 20 g džiovintos ekologiškos citrininės verbenos lapelių
 • 40 g džiovinto ekologiško Kretos raudonėlio

Išsamiau apie kiekvieną kolekcijos produktą galite paskaityti atskiruose straipsniuose, kurių sąrašą pateikiame apačioje.

Kretos Skonių kolekcija – už specialią kainą!

Šiuo metu tokių rinkinių kiekis ribotas. Vienos gurmaniškos KRETOS SKONIŲ kolekcijos kaina su siuntimu Lietuvoje – 38 Eur, t.y. į kainą įskaičiuoti penki aukščiau išvardinti produktai, pakavimas ir siuntimas į bet kurį OMNIVA paštomatą Lietuvoje.

Visų rinkinyje esančių produktų galite įsigyti atskirai. Jei tą norite padaryti spauskite čia >>

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE PRODUKTUS

Apie visus gurmaniškos KRETOS SKONIŲ kolekcijos produktus galite paskaityti šiuos straipsnius:

Alyvuogių aliejus ir alyvuogės jus pasieks tamsaus stiklo butelyje, alyvuogės – stiklainiuose. Pasirinkome stiklo tarą, nes tinkamai utilizuota ji lengviau perdirbama. Aliejų Kretoje išpilstė ir alyvuoges supakavo I.Trachana įmonė (Ierapetra – Agios Nikolaos 4-as km., Ierapetra, Kreta, Graikija).

EKO pakuotė: pristatymui Lietuvoje naudojame ekologiškas, lengvai perdirbamas ir natūraliai suyrančias pakavimo medžiagas maksimaliai stengdamiesi išvengti plastiko.

Alyvuogių aliejumi ir alyvuogėmis Lietuvoje prekiauja MB „Mano Kreta“ kartu su MB „Paul & Kate“, VMVT maisto tvarkymo subjekto registracijos numeris: 190012430.

  ••• Gurmaniška KRETOS SKONIŲ kolekcija

  Užsakomų rinkinių kiekis:
  Į kainą įskaičiuota: EKO pakavimas ir OMNIVA siuntimo išlaidos Lietuvoje.

  Gavėjo duomenys:

  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.