Kretos 2 Skoniai: pora išskirtinių salos produktų

Kretos 2 Skoniai: alyvuogių aliejus ir petimezi
Kretos 2 Skoniai: ypač tyras alyvuogių aliejus ir petimezi iš vynuogių

Poroje smagiau! Pristatome rinkinius „Kretos 2 Skoniai“!

Labai poriniais 2022 metais poruojame KRETOS SKONIŲ produktus, kad galėtumėt juos įsigyti už geresnę kainą. Skanioms Užgavėnėms ir pavasariui siūlome alyvuogių aliejaus ir vynuogių petimezi rinkinį.

Alyvuogių aliejus ir petimezi

Šįsyk suporavome su išskirtinius Kretos produktus, labai tinkančius Užgavėnių blynams: alyvuogių aliejų ir saldų vynuogių misos produktą – petimezi. Tad rinkinį sudaro:

 • ypač tyras šalto spaudimo alyvuogių aliejus 1000 ml stiklo butelyje
 • vynuogių petimezi 250 ml stiklo butelyje

Išsamiau apie kiekvieną rinkinio produktą galite paskaityti atskiruose straipsniuose, kurių sąrašą pateikiame apačioje. Alyvuogių aliejaus ir petimezi rinkinių kiekis labai ribotas. Jiems pasibaigus pasiūlysime kitus du suporuotus produktus.

Kretos 2 Skoniai – už specialią kainą!

Vieno „Kretos 2 Skoniai“ rinkinio kaina – 20,50 Eur, į jį įeina vienas 1000 ml ypač tyro alyvuogių aliejaus ir 250 ml petimezi. Siuntimas ir pakavimas – plius 3,50 Eur. Tad galutinė kaina – 24,00 Eur, į ją įskaičiuoti du aukščiau paminėti produktai, pakavimas ir siuntimas į bet kurį OMNIVA paštomatą Lietuvoje.

Rinkinio užsakymo formą rasite šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Gavę Jūsų užsakymą pateiksime galutinę sąskaitą apmokėjimui. Siuntinys bus išsiųstas gavus apmokėjimą. Siuntinys Jus pasieks per 2-5 darbo dienas.

Rinkinyje esančius produktus parduodame ir atskirai, alyvuogių aliejų siūlydami skirtingose talpose, kartu kviesdami įsigyti ir ekologiškų Kretos žolelių. Apie visus mūsų produktus sužinosite čia >>

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE PRODUKTUS

Apie „Kretos 2 Skoniai“ poros produktus galite paskaityti šiuos straipsnius:

Alyvuogių aliejus ir petimezi jus pasieks tamsaus stiklo buteliuose. Pasirinkome stiklo tarą, nes tinkamai utilizuota ji lengviau perdirbama. Aliejų Kretoje išpilstė I.Trachana įmonė (Ierapetra – Agios Nikolaos 4-as km., Ierapetra, Kreta, Graikija), petimezi – Stefano ir Marios Kasotakių šeimos ūkis (Agios Nikolaos savivaldybė, Kreta, Graikija).

EKO pakuotė: pristatymui Lietuvoje naudojame ekologiškas, lengvai perdirbamas ir natūraliai suyrančias pakavimo medžiagas maksimaliai stengdamiesi išvengti plastiko.

Alyvuogių aliejumi ir čiobrelių medumi Lietuvoje prekiauja MB „Mano Kreta“ kartu su MB „Paul & Kate“, VMVT maisto tvarkymo subjekto registracijos numeris: 190012430.

Su rinkiniu „Kretos 2 Skoniai“ šiuo metu dovanų gausite džiovintos Kretos citrininės verbenos lapelių kvapniai, malonaus lengvo skonio arbatai. Išsamiau apie citrininę verbeną skaitykite čia >>

  ••• KRETOS 2 SKONIAI

  Užsakomų rinkinių kiekis:
  Papildomai: EKO pakavimo ir OMNIVA siuntimo išlaidos 3,50 Eur už vieną rinkinį.

  Gavėjo duomenys:

  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.