Automobilių nuoma Kretoje

Automobilių nuoma Kretoje. Kreta, Graikija | Mano Kreta
​Automobilių nuoma Kretoje – jokių paslėptų mokesčių, jokio depozito, pilnas draudimas, neskaičiuojami nuvažiuoti kilometrai. Kreta, Graikija | Mano Kreta


Automobilių nuoma Kretoje ​– leiskitės į atradimų kelionę! Jokių paslėptų mokesčių, jokio depozito, pilnas draudimas, neskaičiuojami nuvažiuoti kilometrai.

Rekomenduoju išsinuomoti automobilį iš patikimų mano partnerių Kretoje, jei norite salą pažinti savarankiškai. Garantuoju, kad:

 • nėra jokių paslėptų mokesčių,
 • nereikia turėti kreditinės kortelės ir joje neužšaldoma jokia suma,
 • nereikia jokio depozito,
 • įskaičiuotas pilnas draudimas,
 • neskaičiuojami nuvažiuoti kilometrai.

Priedai ir kuras

​Į automobilio nuomos kainą taip pat įskaičiuota:

 • vaikiškų kėdučių nuoma, jeigu užsakovui tokių reikia. Jų dydį ir kiekį užsakovas privalo pasakyti iš anksto, prieš apmokėdamas avansą,
 • galimybė įtraukti antro vairuotojo pavardę į automobilio nuomos ir draudimo sutartį.

​Už papildomą mokestį galite užsisakyti GPS navigatorių, interneto ryšį kelyje MiFi. Taip pat vienai arba kelioms dienoms galite pasisamdyti asmeninį gidą, kuris jus supažindins su Kreta, duos vertingų patarimų, pasidalins maršrutais, kur galite nukeliauti Kretoje savarankiškai. Apie pastarąją paslaugą skaitykite čia >>

Kuras neįskaičiuotas į automobilio nuomos kainą. Kiek kuro yra automobilio bake tuo metu, kai jis perduodamas nuomininkui, tokį patį kuro kiekį jis turi palikti grąžindamas automobilį. Autonuomotojas negali iš anksto nuomininkui garantuoti, kokiu kuru (benzinu ar dyzelinu) varomą automobilį jam pristatys.

Automobilių nuoma Kretoje: pristatymas ir grąžinimas Jums patogioje vietoje

Automobilių nuoma Kretoje pasiimant ir grąžinant automobilį:

 • Kretos oro ir jūrų uostuose: Herakliono oro uostas, Chanios oro uostas, Herakliono uostas, Retimno uostas, Soudos (Chanios) uostas.
 • Chanios regiono miestuose ir kurortuose: Chania, Stalos (Kato Stalos), Agia Marina, Platanias, Gerani, Kolymbari, Kissamos, Kalyves, Georgioupolis, Kavros.
 • Retimno regiono miestuose ir kurortuose: Retimnas, Adelianos Kampos, Pigianos Kampos, Platanes, Panormo, Bali.
 • Herakliono regiono miestuose ir kurortuose: Heraklionas, Hersonissos (Chersonisos), Stalida, Malia, Sisi, Gouves (Guves), Ammoudara (Amudara), Agia Pelagia, Fodele.
 • Lasičio regiono miestuose ir kurortuose: Agios Nikolaos, Elounda (Elunda), Plaka, Istron, Ierapetra.

​Automobiliai pristatomi į viešbučius, apartamentus ir vilas. Atvykstančius į salą pasitinkame salos oro uostuose ir jūrų uostuose. Tyrinėkite ir pažinkite salą: keliaukite automobiliu Kretoje patogiai, saugiai ir be rūpesčių!

Išsinuomokite automobilį kelionėms po Kretą

Užpildę apačioje esančią užklausą (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi), apačioje spauskite raudoną mygtuką „Siųsti užklausą“. Jei reikalingos autokėdutės reikalingos daugiau nei dviem vaikams, apie tai įrašykite pastabose, nurodydami vaikų amžių. Į užklausą atsakysiu per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje. Savo laiške pateiksiu automobilio nuomos sąlygas ir tikslias kainas.

Ar reikalinga automobilių nuoma Kretoje?

Automobilių nuoma Kretoje ​suteikia dar daugiau galimybių pažinti salą. Šiame straipsnyje galite pasiskaityti informaciją, kurią reikia žinoti nuomojantis automobilį Kretoje >>

Pasirinkto automobilio nuoma rezervuojama sumokėjus
nuo 10 iki 30 proc. avansą nuo bendros autonuomos užsakymo sumos.

DRAUDIMO SĄLYGOS
Nuomojami automobiliai pilnai apdrausti CDW, FDW, PI, WUG, FI tarptautiniais draudimo standartais, į kuriuos be kita ko įeina:
1) automobilių stiklų ir veidrodėlių draudimas,
2) ratų, padangų, kėbulo ir važiuoklės draudimas,
3) trečiųjų asmenų draudimas, susidūrus dviem autotransporto priemonėms,
4) vairuotojo ir keleivių draudimas,
5) draudimas nuo vagystės,
6) draudimas nuo gaisro,
7) JOKIOS FRANČIZĖS, t.y. nėra jokios išskaitos įvykus draudiminiam įvykiui,
8) NEREIKIA PALIKTI JOKIO DEPOZITO,
9) NEREIKIA TURĖTI KREDITINĖS KORTELĖS – joje neužšaldoma jokia suma.

DRAUDIMAS NEGALIOJA:
1) jei automobilis sugadinamas vairuotojui esant neblaiviam ar paveiktam narkotinių medžiagų,
2) jei automobilis sugadinamas tuo metu, kai vairuotojas pažeidė kelių eismo taisykles (kirto dvigubą juostą, nesustojo prie ženklo STOP, vairuodamas kalbėjosi telefonu ir pan.),
3) jei automobilis sugadinamas neasfaltuotame kelyje,
4) jei įvykus autoįvykiui, subraižius automobilio kėbulą ar pastebėjus bet kokį gedimą ar pažeidimą nuomotojas apie tai iškart nepranešė autonuomos kompanijai iš įvykio vietos,
5) pametus automobilio raktelius. Bauda už pamestą raktą – 150 Eur.

AVANSAS IR ATSISKAITYMAS
Avansas negrąžinamas tuo atveju, jei automobilio nuoma atšaukiama arba neatvykstama pasiimti automobilio. Pilnai atsiskaitoma už automobilio nuomą grynaisiais atsiimant automobilį.

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.