google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Sužinokite apie Kretą daugiau – pasiruoškite atostogoms!

Atostogos Kretoje bus išskirtinės, jeigu joms tinkamai pasiruošite. Tad nukreipus žvilgsnį į Kretą arba jau kraunantis lagaminą atostogoms Kretoje kviečiu sužinoti daugiau apie didžiausią Graikijos salą ir pasinaudoti mano patirtimi, žiniomis bei ryšiais – mielai padėsiu susiplanuoti atostogas Kretoje!
INFO_apie MK.jpg
Preveli.jpg
fira3.jpg

Nusitaikėte į Santorinį? Kad ir iš kur į salą keliautumėt Jums turėtų praversti šie pastebėjimai ir patarimai, kuriuos surašiau keliaudamas po Santorinį.

Peloponesas_6.jpg

Dėkoju už visus atsiliepimus ir rekomendacijas! Ir po atostogų Kretoje kviečiu dalintis savo įspūdžiais apie MANO KRETOS paslaugas.

vasara4.jpg

Čia sudėjau ir feisbuke publikuotas istorijas, ir patarimus planuojantiems atostogas Kretoje, ir kitus savo tekstus apie Kretą, Santorinį, Graikiją.

Kretos-lyra.jpg

Apie tai, kas yra nutikę Kretoje per 4000 metų nuo Mino civilizacijos klėstėjimo iki šių dienų. Ir apie tai, ką Kretoje galima atrasti dabar.

INFO-straipsniai2.jpg

Lietuvos spaudoje publikuoti mano straipsniai apie Kretą, o taip pat – mano kolegų pasakojimai ir interviu apie MANO KRETĄ.

Contract Review

 Turizmo paslaugų
sutartis

Kelionių organizatoriaus ar turizmo paslaugų teikėjo sąlygos, kurias privalote žinoti įsigydami visą kelionės paketą ar bet kurią turizmo paslaugą.

Olga.jpg

Svarbiausia Kretoje – bendrauti! Pasakojimai apie svetinguosius salos žmones, Kretos ir Graikijos lietuvius bei sutiktus keliautojus.

INFO-straipsniai1.jpg

Rekomenduoju pradėti nuo „Graiko Zorbos“ – knygos ir/arba filmo, o tada paskaityti ir pamatyti kitas istorijas apie Kretą ir Graikiją.

Typing

Plačiau apie asmens duomenų tvarkymo sąlygas ir slapukus (angl. „cookies“) naudojantis interneto svetaine www.manokreta.lt.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.