google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Ekskursijos Kretoje su Jūsų išsinuomotu automobiliu

Jei norite įvado į savarankiškas keliones Kretoje, pasinaudokite vairuotojo-gido paslauga.
Ekskursijos Kretoje su Jūsų išsinuomotu automobiliu | MANO KRETA
Gidas vairuotojas Kretoje | MANO KRETA

Esate nusiteikę savarankiškai tyrinėti Kretą, bet nežinote, nuo ko pradėti? Arba gal norite sužinoti daugiau apie tas vietas, kurias jau numatėte aplankyti Kretoje? O gal tiesiog norite pailsėti nuo vairavimo ir pasidairyti pro automobilio langą kaip keleivis? Tuomet mielai pabūsiu Jūsų asmeniniu vairuotoju-gidu:

 

■ suorganizuosiu ekskursiją pagal jūsų pomėgius ir pageidavimus,

■ supažindinsiu su kretiečių tradicijomis ir papročiais,

■ pamokysiu pagrindinių graikiškų žodžių, išsireiškimų ir kai kurių subtilybių, kurios padės lengviau bendrauti su vietiniais gyventojais, jei reikės – pabūsiu vertėju iš graikų kalbos,

■ pasiūlysiu maršrutus kitoms savarankiškoms kelionėms jūsų išsinuomotu automobiliu, o taip pat paaiškinsiu bei pademonstruosiu kelių eismo ir vairavimo subtilybes Kretoje, kad jums būtų paprasčiau savarankiškai keliauti po salą.

 

DĖMESIO! Dėl asmeninio gido-vairuotojo paslaugos prašau kreiptis prieš išsinuomojant automobilį. Galiu padėti jį išsinuomoti, apie autonuomą skaitykite čia  >>

GALIMYBĖS
Pildydami puslapio apačioje esančią užklausą laukelyje „Jūsų pomėgiai“ parašykite, kas Jus labiausiai domina Kretoje: istorija, archeologija, kalnai, tarpekliai, paplūdimiai, tradiciniai kaimai, papročiai, maisto kultūra ar pan.? Gal turite kokį nors hobį, kurį norėtumėt papildomomis žiniomis keliaudami Kretoje? Ekskursiją Jums pasiūlysiu atsižvelgdamas į surašytus pomėgius. Taip pat galiu pasiūlyti kombinuotus maršrutus: į ekskursiją įtraukti 2-3 val. pėsčiųjų žygį, todėl užklausoje nepamirškite pažymėti, ar Jus domina žygiai pėsčiomis į Kretos kalnus ir tarpeklius.

 

REZERVUOKITE DIENAS
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei atvykstate be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį), apačioje spauskite oranžinį mygtuką „Siųsti užklausą“. Į ją atsakysiu per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje. Savo laiške nurodysiu konkrečius maršrutus ir galimas ekskursijų dienas – jums tereikės išsirinkti ir rezervuoti vairuotojo-gido paslaugą Kretoje.

Ekskursijos Kretoje su Jūsų išsinuomotu automobiliu | MANO KRETA
asmeninio gido-vairuotojo paslaugos kaina vienai dienai
nuo 280 Eur

SĄLYGOS
Galutinė kaina priklauso nuo tos vietos, kur prasideda kelionė (plius iki 88 Eur). Kaina nesikeičia nuo vienu lengvuoju automobiliu keliaujančių asmenų skaičiaus (automobilyje privalo būti viena laisva vieta). Ekskursijos laikas – 7 val. Paslauga teikiama visoje Kretos saloje, nepriklausomai nuo to, kur esate apsistoję.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: gido-vairuotojo paslauga nuo viešbučio iki viešbučio (arba kitos vietos, kuri aptariama iš anksto).

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: jokios kitos paslaugos ir prekės. Keliaujantieji moka atskirai už automobilio nuomą, kurą, įėjimo į lankomus objektus bilietus, maistą, vandenį ir pan.

Nuotraukų iš įvykusių asmeninių ekskursijų rasite MANO KRETA feisbuko fotoalbumuose

  • Facebook Social Icon

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.