Ekskursijos iš Herakliono regiono kurortų autobusais grupėms

Maudynės Balos lagūnos paplūdimyje. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Maudynės Balos lagūnos paplūdimyje. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Gegužės mėnesį planuojamos MANO KRETOS partnerių ekskursijos iš Herakliono regiono kurortų autobusais grupėms anglų, vokiečių, prancūzų kalbomis. Balos lagūna, Elafonissi paplūdimys, Samarijos tarpeklis, Spinalonga ir Chrissi sala, Retimno ir Chanios miestai bei Kurno ežeras, Knoso rūmai ir Dzeuso urvas – keliaukite į lankomiausias ir žinomiausias Kretos vietas!

Ekskursijų kainos nurodytos ir papildomi mokesčiai nurodyti vienam suaugusiam asmeniui. Ekskusijos vaikams iki 3 metų – nemokamai (be papildomos vietos autobuse, be maitinimo), vaikams nuo 4 iki 12 metų – pusė kainos.

Norite rezervuoti vieną ar kelias mūsų partnerių ekskursijas? Perskaitykite visą informaciją apie jas, o tada užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.


• antradienį, 05.25 – KNOSO RŪMAI, LASITIS (Dzeuso urvas)
Ekskursijos kaina vienam asmeniui – 45 Eur. Į kainą įskaičiuoti pervežimai, gido-lydinčiojo paslaugos. Į kainą neįskaičiuoti įėjimo bilietai į Knossos rūmus (15 Eur/asm., ES gyventojams iki 25 m. – nemokamai), Kera vienuolyną (2 Eur/asm., iki 18 m. – nemokamai), Dzeuso olą (6 Eur/asm. ES gyventojams iki 25 m. – nemokamai), mokama atskirai vietoje.

• antradienį, 05.25 – LASIČIO PLYNAUKŠTĖ (Dzeuso urvas)
Ekskursijos kaina vienam asmeniui – 35 Eur. Į kainą įskaičiuoti pervežimai, gido-lydinčiojo paslaugos. Į kainą neįskaičiuoti įėjimo bilietai Kera vienuolyną (2 Eur/asm., iki 18 m. nemokama), Dzeuso olą (6 Eur/asm. ES gyventojams iki 25 m. – nemokamai), mokama atskirai vietoje.

• trečiadienį, 05.26 – SPINALONGA – AGIOS NIKOLAOS
Ekskursijos kaina vienam asmeniui – 40 Eur. Į kainą įskaičiuoti pervežimai, gido-lydinčiojo paslaugos, laivelio bilietai. Į kainą neįskaičiuotas įėjimo į Spinalongos fortą bilietas (8 Eur/asm., ES gyventojams iki 25 m. – nemokamai), mokama atskirai vietoje.

• trečiadienį, 05.26 – CHANIJA, RETIMNAS, KURNO EŽERAS
Ekskursijos kaina vienam asmeniui – 45 Eur. Į kainą įskaičiuoti pervežimai, gido-lydinčiojo paslaugos.

• ketvirtadienį, 05.27 – ELAFONISI
Ekskursijos kaina vienam asmeniui – 50 Eur. Į kainą įskaičiuoti pervežimai, gido-lydinčiojo paslaugos.

• ketvirtadienį, 05.27 – BALOS LAGŪNA / GRAMVUSA
Vykstate autobusu iki Kissamos uosto, iš ten laivu į Gramvuzos salą-fortą ir vėliau į Balos lagūną. Ekskursijos kaina vienam asmeniui – 65 Eur. Į kainą įskaičiuoti pervežimai, gido-lydinčiojo paslaugos, laivo bilietas aplankant Gramvuzos salą-fortą, Balos lagūna ir atgal, pietūs ir geriamas vanduo laive.

• ketvirtadienį, 05.27 – SAMARIJOS TARPEKLIS (trumpasis variantas)
Vykstate autobusu iki Chora Sfakion uosto, iš ten keltu plaukiate iki pietinio Samarijos tarpeklio įėjimo, nuo kurio pėsčiomis nueinate iki įspūdingiausios Samarijos vietos – Geležinių vartų (apie 4,5 km pėsčiomis) ir grįžtate atgalios prie kelto, su kuriuo parplaukiate atgalios į Chora Sfakion uosto. Ekskursijos kaina vienam asmeniui – 52 Eur. Į kainą įskaičiuoti pervežimai, gido-lydinčiojo paslaugos. Į kainą neįskaičiuotas įėjimo bilietas į Samarijos tarpeklį (5 Eur/asm.) ir kelto bilietai (13 Eur/asm.)

• penktadienį, 05.28 – SPINALONGA, AGIOS NIKOLAOS
Ekskursijos kaina vienam asmeniui – 40 Eur . Į kainą įskaičiuoti pervežimai, gido-lydinčiojo paslaugos, laivelio bilietai, neįskaičiuotas įėjimo į Spinalongos fortą bilietas (8 Eur/asm., ES gyventojams iki 25 m. – nemokama), mokama atskirai vietoje.

• šeštadienį, 05.29 – KNOSSO RŪMAI, ARCHEOLOGINIS MUZIEJUS, HERAKLIONAS
Ekskursijos kaina vienam asmeniui – 35 Eur. Į kainą įskaičiuoti pervežimai, gido-lydinčiojo paslaugos, laivelio bilietai, neįskaičiuotas įėjimo bilietai į Knosso rūmus (15 Eur/asm., ES gyventojams iki 25 m. – nemokama), Archeologinį muziejų (12 Eur) arba bendras bilietas (20 Eur) mokama atskirai vietoje.

• šeštadienį, 05.29 – CHRISSI SALA
Vykstate autobusu iki Ierapetros uosto, iš ten laivu į Chrissi salą. Ekskursijos kaina vienam asmeniui keliaujant iš Malia kurorto – 58 Eur. Į kainą įskaičiuoti pervežimai, gido-lydinčiojo paslaugos, laivo bilietas aplankant Chrisi salą ir atgal, pietūs ir geriamas vanduo laive.

• pirmadienį, 05.31 – SPINALONGA, AGIOS NIKOLAOS
Ekskursijos kaina vienam asmeniui – 40 Eur . Į kainą įskaičiuoti pervežimai, gido-lydinčiojo paslaugos, laivelio bilietai, neįskaičiuotas įėjimo į Spinalongos fortą bilietas (8 Eur/asm., ES gyventojams iki 25 m. – nemokama), mokama atskirai vietoje.

• pirmadienį, 05.31 – BALOS LAGŪNA / GRAMVUSA
Vykstate autobusu iki Kissamos uosto, iš ten laivu į Gramvuzos salą-fortą ir vėliau į Balos lagūną. Ekskursijos kaina vienam asmeniui – 65 Eur. Į kainą įskaičiuoti pervežimai, gido-lydinčiojo paslaugos, laivo bilietas aplankant Gramvuzos salą-fortą, Balos lagūna ir atgal, pietūs ir geriamas vanduo laive.


• Aukščiau išvardintos ekskursijos vykdomos iš kurortų Herakliono regione, tokių kaip Amudara, Kokini Hani, Guves, Gurnes, Analipsi, Anisaras, Hersonisos, Stalida, Malija, Sisi.
• Ekskusijos kaina vaikams iki 3 m. nemokamai (be papildomos vietos autobuse, be maitinimo), vaikams nuo 4 iki 12 metų – pusė kainos.
• Ekskursijos vykdomos anglų, vokiečių, prancūzų kalbomis.

Norite rezervuoti vieną ar kelias mūsų partnerių ekskursijas? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

Autobusu

nuo 35 /asm.

  Užklausa ekskursijoms autobusais grupėms iš Herakliono kurortų

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Pasirinkite ekskursijas:

  Ekskursijos kalba*  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.