Covid-19 – reikalavimai keliaujantiems

Covid-19 naujausia informacija situacija Kretoje ir Graikijoje | Mano Kreta
Informacija keliaujantiems Kretoje ir Graikijoje, Covid-19 reikalavimai keliaujantiems.

Pasiruoškite Covid-19 dokumentus. Viešasis gyvenimas visoje Graikijoje, o tuo pačiu ir Kretoje nėra įprastinis – daug kur reikalaujami Covid-19 dokumentai. Reikalavimai keliaujantiems.

Galiojančius skiepų arba persirgimo dokumentus turintys poilsiautojai ypatingų apribojimų nepajus, jie labiau palies tuos, kurie į Kretą ar Graikiją atvyks turėdami tik Covid-19 testus.

Kur reikalaujamas Covid-19 dokumentas?

Dauguma naujų Covid-19 taisyklių skirtos šalies gyventojams, poilsiautojams labiausiai aktualios šios keturios:
🔸 dokumento reikia keliaujant viešuoju transportu: autobusais, traukiniais, laivais, lėktuvais ir pan.
🔸 be Covid-19 dokumento nepateksite į muziejus, archeologines ir istorines vietoves (pvz. į Knosos rūmų archeologinę vietovę ir Spinalongos salos fortą Kretoje), lankymui pritaikytus urvus (pavyzdžiui, į Dzeuso urvą Kretoje), teatrus, kino teatrus, sporto sales ir pan.
🔸 dokumentas privalomas einant į uždarose patalpose esančias viešojo maitinimo erdves, tokias kaip kavinės, tavernos, restoranai, barai ir pan.
🔸 dokumento reikia einant į visas prekybos ir paslaugų vietas, išskyrus maisto prekių parduotuves ir vaistines.

Koks Covid-19 dokumentas reikalaujamas?

Einant į uždarose patalpose esančias viešojo maitinimo erdves ir sporto sales galioja tik šie dokumentai:
🔸 arba skiepų pažymėjimas: nuo antrojo skiepo turi būti praėję 14 dienų,
🔸 arba persirgimo dokumentas, liudijantis, kad Covid-19 persirgta ne daugiau kaip prieš 6 mėnesius.

Keliaujant viešuoju transportu ir einant į prekybos ir paslaugų vietas, muziejus, archeologines ir istorines vietoves, teatrus, kino teatrus, sporto arenas galioja tokie dokumentai:
🔸 arba skiepų pažymėjimas: nuo antrojo skiepo turi būti praėję 14 dienų,
🔸 arba persirgimo dokumentas, liudijantis, kad Covid-19 persirgta ne daugiau kaip prieš 6 mėnesius.
🔸 arba PGR testo neigiamas rezultatas: jis galios 72 valandas nuo įvykdymo laiko,
🔸 arba greitojo testo neigiamas rezultatas: jis galios 48 valandas nuo įvykdymo laiko.
Vaikams iki 5 metų jokių Covid-19 dokumentų nereikia. Vaikams nuo 5 iki 12 metų užtenka savitestacijos rezultato, deklaruojant jį „Covid Free GR“ programėle arba popierine forma, kurią rasite čia >>

Covid-19 dokumentas telefone

Visur Graikijoje galioja bendras ES skaitmeninis Covid-19 sertifikatas. Visą informaciją lietuvių kalba, kaip jį pasidaryti, rasite čia >>

Galima parsisiųsti ir Graikijos sukurtą „Covid Free GR“ programėlę bei joje susivesti savo duomenis. Programėlę parsisiųsite iš čia: https://covidfree.gov.gr

Keliaukite po Kretą ir Graikiją!

Nepaisant naujų apribojimų Graikija ir Kreta lieka atvira poilsiautojams visą rudenį ir žiemą! Preliminariai planuojama, kad šie ribojimai visoje Graikijoje galios iki 2022 metų kovo 31 d.


Naudinga informacija ir kontaktai

www.manokreta.lt/atostogos-kretoje-2021 – čia rasite nuorodas į oficialius šaltinius informacijai atvykimui iš Lietuvos į Graikiją ir atgalios. Naudokitės tik oficialia valstybių pateikiama informacija!

www.manokreta.lt/gidas-kretoje – čia rasite visus MANO KRETA kelionių vadovų kontaktus.

Arbatpinigiai MANO KRETAI

Jei norite mus palaikyti ir arbatpinigiais atsidėkoti už visą suteikiamą informaciją apie keliones į Graikiją, spauskite čia: www.manokreta.lt/arbatpinigiai – rasite visas nuorodas, kaip tą galite padaryti. Dabar ir vienas euras prideda daugiau optimizmo nuo pandemijos labiausiai nukentėjusiam turizmui.

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.