google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Ekskursija į Chrisi (Chrysi) salą – laukinės gamtos rojų

Rojus tiems, kas nori maudytis ir degintis, degintis ir maudytis. Juolab salos pavadinimas – toks auksinis: graikiškai 'chrisos' (gr. χρυσός) – auksas. Norintys pasideginti auksiniuose Chrissi paplūdimiuose plūsta laivais iš Ierapetros miesto. Nuplaukite ten ir Jūs!
Ekskursijos Kretoje | MANO KRETA
Chrissi sala, Kreta, ekskurisija laivu

Siūlau Kretos kelionių organizatorių ekskursiją į Chrisi (Chrysi / Chrissi) salą autobusu ir laivu. Išsamiau apie Chrisi salą skaitykite čia >>

 

GALIMYBĖS

Savo partnerių autobusinę ekskursiją į Chrisi salą galiu pasiūlyti iš viešbučių, esančių kurortuose prie Herakliono: Malija, Hersonisas, Guves, Kokini Hani, Amudara ir kt.,. Ekskursijos vykdomos ne kasdien. Kokiomis dienomis vykdomos ekskursijos iš Jūsų viešbučio, pasakysiu gavęs Jūsų užklausą.

 

Ekskursiją į Chrisi salą mano partneriai vykdo keliomis kalbomis (anglų, rusų, vokiečių), priklausomai iš kurio Kretos kurorto vyksite į ekskursiją.

Ekskursiją į Chrisi salą galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 48 valandas iki ekskursijos pradžios. Ji užsakoma tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.


UŽSISAKYKITE EKSKURSIJĄ Į CHRISI SALĄ
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį, jei keliausite su mažesniais kaip 3 metų vaikais, apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje), apačioje spauskite oranžinį mygtuką „Siųsti užklausą“. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

Ekskursijos Kretoje | MANO KRETA
ekskursijos su laivo bilietu
į Chrisi salą
kaina vienam asmeniui
nuo
43 Eur

SĄLYGOS: galutinė kaina priklauso nuo išvykimo veitos, pasirinkto ekskursijos tipo (su maitinimu ar be maitinimo). Vaikams taikomos nuolaidos.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: pervežimai iš/į viešbutį Kretoje, lydinčiojo asmens paslaugos, laivo į Chrissi salą bilietai. Galutinė kaina priklauso nuo viešbučio lokacijos, iš kur reikės Jus pasiimti.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: gultai ir skėčiai paplūdimyje.

PATARTINA: avėkite patogius batus, turėkite kepurę, apsaugos nuo saulės, maudymosi reikmenis, fotokamerą, geriamo vandens, užkandžių.

Šiame puslapyje siūlomą ekskursiją į Chrisi salą vykdo Kretos kelionių organizatoriai, kurie prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą. Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.