google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Ekskursija į Balos lagūną ir Gramvuzos (Gramvousa) salą

Norite apsilankyti magiškoje vietoje? Balos lagūna (Gramvousa) – vienas gražiausių Kretos paplūdimių pakerintis savo laukiniu grožiu, mirguliuojančiais jūros mėlio atspalviais, po kojomis girgždančiu  smulkiu smėliu ir rausvais potėpiais kranto liniją nudažančiomis kriauklelių duženomis.
Ekskursijos autobusais Kretoje | MANO KRETA
Balos_Laguna

Siūlau Kretos kelionių organizatorių ekskursiją į Balos lagūną ir Gramvuzos (Gramvousos) salą autobusu ir laivu. Išsamiau apie Balos lagūną skaitykite čia >>

 

GALIMYBĖS

Savo partnerių ekskursiją autobusu į Balos lagūną ir Gramvuzos salą galiu pasiūlyti iš viešbučių, esančių kurortuose prie Herakliono, Retimno ir Chanios miestų, o taip pat šiuose miestuose. Ekskursijos vykdomos ne kasdien. Kokiomis dienomis vykdomos ekskursijos iš Jūsų viešbučio, pasakysiu gavęs Jūsų užklausą.

 

Ekskursiją į Balos lagūną ir Gramvusos salą mano partneriai vykdo keliomis kalbomis (anglų, vokiečių, rusų, prancūzų, lenkų), priklausomai iš kurio Kretos kurorto vyksite į ekskursiją.
 

Ekskursiją į Balos lagūną ir Gramvuzos salą galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 48 valandas iki ekskursijos pradžios. Ji užsakoma tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.

UŽSISAKYKITE EKSKURSIJĄ Į BALOS LAGŪNĄ
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį, jei keliausite su mažesniais kaip 3 metų vaikais, apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje), apačioje spauskite oranžinį mygtuką „Siųsti užklausą“. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

Ekskursijos autobusais Kretoje | MANO KRETAs Kretoje | MANO KRETA
ekskursijos į Balos lagūną ir Gramvuzos salą kaina
vienam asmeniui
nuo
20 Eur

SĄLYGOS: galutinė kaina priklauso nuo išvykimo vietos, pasirinkto ekskursijos tipo (su maitinimu ar be maitinimo). Vaikams yra taikomos nuolaidos.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: pervežimai iš/į viešbutį Kretoje, lydinčiojo asmens paslaugos. Galutinė kaina priklauso nuo viešbučio lokacijos, iš kur reikės Jus pasiimti.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: laivo bilietas (19 Eur vienam asmeniui, vaikams taikomos nuolaidos).

PATARTINA: avėkite patogius batus, turėkite kepurę, apsaugos nuo saulės, maudymosi reikmenis, fotokamerą, geriamo vandens, užkandžių.

Šiame puslapyje siūlomą ekskursiją į Balos lagūną ir Gramvusos salą vykdo Kretos kelionių organizatoriai, kurie prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą. Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.