google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Atradimų žygiai: ekskursijos ten, kur pats nebuvau

Maršrutai, ištroškusiems nuotykių ir nebijantiems nežinomybės.
Atradimų žygiai Kretoje | MANO KRETA
Atradimų žygiai Kretoje | MANO KRETAžygiai K

Kretoje daug keliauju pėsčiomis, bet vis dar yra šimtai maršrutų, kuriuos norėčiau ištyrinėti. Todėl nežinomybės nebijančius ir nuotykių ištroškusius kviečiu prisijungti į atradimų žygius. Juose negaliu pažadėti konkrečios programos, bet jie bus ypatingi, nes kažką naujo atrasime kartu!

 

KELIOS VIETOS, KURIAS GALĖTUME PAŽINTI KARTU


■ Lithinos – piečiausias Kretos taškas: žygis į piečiausią salos kyšulį, pakeliui aplankant pirmųjų krikščionių maldos vietas urvuose ir nedideles palmių augimvietes.

 

■ Thripti kalnai: Afendi Christou viršūnė ir/arba pasivaikščiojimas ant vieno iš įspūdingiausių Kretoje Ha tarpeklio krašto.

 

■ Kedros kalnai*: Agathi, Koures ir Analipsi viršūnės su nuostabiais vaizdais į pietinius Retimno regiono paplūdimius.

 

■ Chosti tarpeklis*. Jis vadinamas paslėptu vakarinės Kretos brangakmeniu. Įėjimą jau atradau, gavau iš piemens patarimą pasiimti kirvį ir pjūkliuką. Belieka tik leistis žemyn.

 

■ Agios Georgios žiedas*. Baltųjų kalnų rytinėje pusėje esantis senasis takas šalia Krioneričio ir Spiliou Lakki viršūnių. Sakoma, kad einant nuolatos keičiasi peizažai ir atsiveria nuostabūs vaizdai į Baltuosius kalnus bei Libijos jūrą.

 

■ Žiediniai takai šalia Agios Nikolaos. Kadangi neįdomu grįžti tuo pačiu taku, kuriuo pradėjai eiti, galima apsukti ne vieną ratuką per kalnus ir tradicinius kaimus rytinėje Kretos dalyje.

 

Šio puslapio viršuje galite matyti nuotraukas iš pernai įvykusių atradimų turų į Kamares urvą Psilorityje, Karfi viršūnę šalia Lasičio plokščiaklalnio bei į šventą Koufinas kalną Asterousios kalnuose.


REZERVUOKITE DIENAS
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi), apačioje spauskite oranžinį mygtuką „Siųsti užklausą“. Į ją atsakysiu per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje. Savo laiške nurodysiu konkrečius maršrutus su galutinėmis kainomis ir galimas ekskursijų dienas – jums tereikės išsirinkti ir rezervuoti atradimų žygį Kretoje.

atradimų žygio kaina –
pagal sąmatą

SĄLYGOS
Keliaujantieji atradimų maršrutais apmoka tik kelionės kaštus (automobilio nuomą, kurą, pietus), sąmatą pateikiu prieš kelionę. Kadangi maršrutų nesu ištyrinėjęs, keliauti gali tik suaugusieji. Būtina turėti:
• patogią avalynę: sportinius arba kitokius patogius pilnai pėdą dengiančius batus, o žvaigždute (*) pažymėtuose maršrutuose būtinai – trekking/hiking batus,
• geriamo vandens – ne mažiau kaip 2 litrus vienam asmeniui,
• užkandžių pasistiprinimui,
• apsaugos nuo saulės priemonių: kepurę/skarą, saulės akinius, kremo nuo saulės.

Kadangi nauji maršrutai reikalauja specialaus pasiruošimo, į atradimų žygius galiu leistis ne dažniau kaip kartą per savaitę, todėl dėl jų prašau derintis kaip galima iš anksto.

Nuotraukų iš įvykusių asmeninių ekskursijų rasite MANO KRETA feisbuko fotoalbumuose

  • Facebook Social Icon
Atradimų žygiai Kretoje | MANO KRETA

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.