Atostogos Kretoje 2022 metais

Planuojame atostogas Kretoje. Graikija | Mano Kreta
Planuojame atostogas Kretoje. Graikija | Mano Kreta

Atostogos Kretoje 2022 metais. Ne tik vasarą, bet ir žiemą! Kreta ir kitos Graikijos salos dėl ypač gerų pandeminių rodiklių ir didelės turizmo sektoriaus patirties yra viena patraukliausių krypčių atostogoms 2022 metais. Apie dabartinę Covid-19 apribojimus Kretoje ir Graikijoje informaciją rasite čia >> O šiame straipsnyje apačioje sužinokite apie dabar galiojančias keliavimo sąlygas. Informacija pastoviai papildoma.

Graikija atvira poilsiautojams ištisus metus!

✅ Lietuva viena pirmųjų prisijungė prie Graikijos vyriausybės pasiūlytos ES skaitmeninio COVID-19 pažymėjimo programos – jį naudoti yra patogiausia. Skaitmeninį žaliąjį sertifikatą galima atsisiųsti iš www.esveikata.lt. Visą informaciją, kaip tą padaryti rasite čia >>

✅ Atsakymų į klausimus apie keliavimo sąlygas į Graikiją ir atgalios (t.y. apie skiepus, testus, būtinus dokumentus) ieškokite ne socialiniuose tinkluose ar žinių portaluose, bet oficialiuose valstybių šaltiniuose, atidžiai viską perskaitydami.

Oficialią informaciją rasite:

✅ Kadangi kelionių sąlygos linkusios keistis, aukščiau išvardintus šaltinius rekomenduojame dar kartą atidžiai perskaityti ir išstudijuoti likus savaitei ir 2-3 dienoms iki kelionės.

✅ Rūpindamiesi Covid-19 dokumentais daug kas pamiršta apie atvykimo dokumentus. Keliaujant į Graikiją būtina užpildyti PLF anketą čia: https://travel.gov.gr. Geriausia ją pildyti atskirai kiekvienam suaugusiajam, nepilnamečių vaikų duomenis pridedant prie vieno iš suaugusiųjų. Patartina ją pildyti likus 2-3 dienoms iki skrydžio: Graikijos vyriausybės QR kodas kelionei atsiunčiamas iškart po to, kai užpildoma anketa.

✅ Keliaujant atgal į Lietuvą taip pat būtina užpildyti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro anketą, kurią rasite čia: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form. Ją irgi patartina pildyti likus 2-3 dienoms iki skrydžio, QR kodas kelionei įprastai pateikiamas iškart.

✅ Jeigu iškeliaujant iš Kretos reikia darytis testą, saloje esančių klinikų sąrašą anglų kalba rasite čia >> O nuorodas į visos Graikijos medicinos įstaigas anglų kalba rasite čia >>

✅ Iškilus bet kokiems klausimams dėl kelionių į Graikiją ir iš jos pirmiausia rekomenduojame dar kartą atidžiai perskaityti aukščiau išvardintus oficialius šaltinius, o neradus juose atsakymų į rūpimus klausimus kreiptis į savo kelionių agentą, kuris gauna naujausią informaciją iš oficialių šaltinių. Jei kelionių agentas negali padėti ir/arba ištikus rimtai bėdai Graikijoje kreipkitės kontaktais, kuriuos skelbiame puslapyje www.manokreta.lt/pagalba-kretoje

Linkime būti atidiems, geranoriškiems ir nusiteikusiems gerai praleisti laiką Kretoje ar kitose Graikijos vietose!

Kontaktai kelionių užsakymams ir patarimams:

www.manokreta.lt/gidas-kretoje – čia rasite visus MANO KRETA kelionių vadovų kontaktus.

www.bc.lt/kontaktai – čia rasite visus MANO KRETOS partnerių, kelionių agentūros „Baltic Clipper“ kontaktus.

Arbatpinigiai MANO KRETAI

Jei norite mus palaikyti ir arbatpinigiais atsidėkoti už visą suteikiamą informaciją apie keliones į Graikiją, spauskite čia: www.manokreta.lt/arbatpinigiai – rasite visas nuorodas, kaip tą galite padaryti. Dabar ir vienas euras prideda daugiau optimizmo nuo pandemijos labiausiai nukentėjusiam turizmui.

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.