google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Pasitarkite ir teiraukitės dėl viešbučių bei apartmentų Kretoje

Padedu išsirinkti viešbučius, apartamentus ar vilas Kretoje. Jei reikia patarimo – KLAUSKITE!
Apgyvendinimas Kretoje ir Santorinyje | MANO KRETA

Jeigu jau tvirtai apsisprendėte atostogauti Kretoje, bet niekaip neišsirenkate, kur apsistoti – KLAUSKITE. Kadangi puikiai žinau salą, atsakydamas į Jūsų užklausą pateiksiu daugiau informacijos apie Jūsų jau pasirinktus viešbučius, apartamentus ar vilas arba pasiūlysiu savo partnerių paslaugas, nes bendradarbiauju viešbučių, apartamentų, vilų ir atostogų namų savininkais visoje Kretoje.

Užpildykite užklausą. Žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi. Jei atvykstate be vaikų, atsakydami į klausimą „Keliese atostogausite“ antrajame laukelyje rašykite nulį. O laukelyje „Jūsų pageidavimai apgyvendinimui“ aprašykite, kaip įsivaizduojate vietą, kurioje norėtumėt apsistoti per atostogas Kretoje. Tame pačiame laukelyje įrašykite ir viešbučių, apartamentų ar vilų pavadinimus, jei jau esate kažką nusižiūrėję ir norite gauti patarimą.

Užpildę užklausą apačioje paspauskite žalią mygtuką „Siųsti užklausą“. Į ją atsakysiu per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje. Atsižvelgdamas į Jūsų nurodytus kriterijus bei pageidavimus savo laiške pateiksiu patarimų ir pasiūlymų dėl apgyvendinimo Kretoje.

Apgyvendinimas Kretoje ir Santorinyje | MANO KRETA
dėl apgyvendinimo Kretoje konsultuoju nemokamai užsakantiems MANO KRETOS paslaugas

Jeigu planuojate per MANO KRETĄ užsakyti apartamentus, vilą ar viešbutį, automobilio nuomą ar ekskursijas po Kretą, dėl apgyvendinimo patarsiu nemokamai. Jei neplanuojate per MANO KRETĄ užsakinėti jokių paslaugų, dėl apgyvendinimo patarsiu už vienkartinį 30-50 Eur mokestį.

Idėjų, kaip praleisti kretietiškas atostogas, rasite MANO KRETA feisbuko fotoalbumuose

  • Facebook Social Icon

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.

Apgyvendinimas Kretoje

Apartamentai šalia Almyridos kurorto

Go to link